czwartek, 14 sierpnia 2014

Buty snowboardowe K2. Czy warto?

Prawie każdy sportowiec spotkał się już w swojej karierze z ta firmą. Szczególnie jeśli idzie o sporty zimowe. Buty snowboardowe K2 to sprzęt z wyższej półki. Ich ceny zaczynają się średnio od 1000 zł. Niejeden z Was zastanawia się pewnie, czy warto wydać aż tyle i czy faktycznie poczujemy różnicę. Jest to sprawa subiektywna, natomiast pewne doświadczenie pozwala ocenić sprzęt według własnych preferencji. Przy zakupie warto jednak kierować się głównie własnymi odczuciami, dużo mierzyć. Można też wypożyczyć na próbę przed zakupem dany model.Buty snowboardowe K2 a konkurencyjne marki

Jeśli wcześniej korzystaliśmy z dużo słabszego sprzętu, przy butach K2 raczej poczujemy różnicę. W ofercie K2 pojawiło się jakiś czas temu kilka modeli z średniej półki cenowej. Wyróżniają się one wśród butów słabszych marek w porównywalnych cenach. Co marka to marka. Nie chodzi jednak reklamę, buty znanych marek, nie tylko K2, zwykle są najlepsze.

Butysnowboardowe K2 należą do zaawansowanych technologicznie. Większość z nich posiada system szybkiego wiązania BOA, podwójne BOA. Jeden z modeli posiada potrójny system wiązania. Dzięki temu można je dobrze dopasować do nogi. Buty nie rozbijają się w trakcie użytkowania.


Podsumowując, buty K2 z pewnością godne są uwagi. Cena nie należy do najniższych, istnieją jednak również modele ekonomiczne. Dla standardowego użytku będą one raczej wystarczające.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz