piątek, 28 listopada 2014

Buty narciarskie Rossignol: przegląd ofertyJakość bytów narciarskich i ich odpowiednie dopasowanie są niemal tak ważne, jak jakość i dopasowanie nart - jeśli nie ważniejsze. Zawsze warto sprawdzać na sprawdzoną markę. Co w swojej ofercie ma Rossignol?


Buty narciarskie Rossignol są podzielone na trzy kategorie zgodnie z ich przeznaczeniem i poziomem umiejętności, które są wymagane do jazdy w danych butach.

Pierwsza linia są to uniwersalne buty narciarskie Rossignol All Mountain on Piste. A one przeznaczone przede wszystkim do jazdy na przygotowanych trasach. Jak przystało na all mountain, są polecane raczej początkującym i średnio zaawansowanym, choć nie tylko. Dobrze sprawdzą się w średnich warunkach, podczas jazdy rekreacyjnej.

Buty narciarskie Rossignol dla zaawansowanych narciarzy

Dla bardziej zaawansowanych narciarzy odpowiednie będą buty narciarskie Rossignol z liniiAll Mountain Free. Można w nich jeździć na przygotowanych trasach, jak również poza nimi, w dziewiczym terenie. Z kolei buty Race czyli Radical World Cup to już buty narciarskie do jazdy profesjonalnej.


Przy doborze butów pamiętajmy o podstawowych zasadach, które pomogą w wyborze. Należy zawsze mierzyć dany model przynajmniej przez 15 minut, aby miękka wkładka dopasowała się do nogi pod wpływem jej ciepła. Pamiętajmy również, że im twardsze buty, tym większych umiejętności będzie wymagać jazda w nich. Dla narciarzy początkujących i średniozaawansowanych polecane są buty miękkie.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz