środa, 11 lutego 2015

Narty Atomic dla zaawansowanych

narty atomic
Atomic to jeden z najlepszych producentów wyposażenia narciarskiego. W jego ofercie znajdziemy zarówno modele nart dla początkujących, średnio zaawansowanych, jak i narty profesjonalne, zawodnicze. Jeśli jeździsz naprawdę dobrze i szukasz sprzętu z najwyższej półki, być może będziesz się zastanawiał właśnie nad tą firmą. Na jaki model się zdecydować?


Jeżeli jesteś zaawansowany i jeździsz bardzo dobrze, z pewnością szukasz nart, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła, osiągać duże prędkości i poczuć, czym jest prawdziwa jazda. Technikę masz już opanowaną do perfekcji, potrzebujesz więc twardych nart, które będą reagować na każdy, nawet najmniejszy ruch. Powinieneś wybrać zatem narty typu Ride – nie ważne czy będą to narty Atomic, czy innego producenta. Jeśli z kolei preferujesz „dziką jazdę” po dziewiczych terenach i często zbaczasz z przygotowanych tras, wybierając nieutwardzone dukty, wybierz narty freeride.

Jeśli chodzi o ofertę Atomic, bez trudu znajdziesz tu modele jednego i drugiego rodzaju. Jednymi z lepszych nart tego producenta są Redster Dubledeck 3.0 XT. Jest to model typowo zawodniczy, z najwyższej półki. Do jazdy na nim będziesz potrzebował sporych umiejętności, natomiast jeśli takie posiadasz, satysfakcja gwarantowana.

Dobry model dla zaawansowanych to również narty Atomic D2 Race SL. Również wymaga on dobrej techniki i większej siły fizycznej. Są to typowe narty z rodzaju race, o których pisaliśmy na początku.

Jeśli dobrze określisz swoje możliwości i preferencje, narty Atomic z pewnością Ci e nie rozczarują. Pamiętaj jednak, że od marki ważniejsze są cechy konkretnego modelu i dobre ich dopasowanie do własnych potrzeb.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz