czwartek, 12 marca 2015

Buty narciarskie Atomic WAYMAKER JR 2 PLUS dla najmłodszych narciarzy


buty narciarskie atomic

W dzisiejszym wpisie krótka recenzja butów Atomic dla najmłodszych. Model został zaprojektowany w taki sposób, by spełniał wszystkie potrzeby młodej osoby zaczynającej swoją przygodę z nartami. Buty przeznaczone są do nauki i jazdy na średnio zaawansowanym poziomie.


Jeśli kupujesz markowy sprzęt sobie – powinieneś taki sam kupić swojej pociesze. Fakt, że malec szybko wyrośnie z butów, nie upoważnia nas do czynienia jego kosztem oszczędności – które mogą odbić się na jakości nauki, a przede wszystkim na bezpieczeństwie. Gdy buty zrobią się za małe, możesz je zawsze sprzedać.

Atomic Waymaker JR Plus 2 – co posiadają?


Ciekawą propozycją dla mniejszych dzieci są buty narciarskie Atomic, model Atomic Waymaker JR Plus 2. Jest to rentalowy model dla najmłodszych narciarzy. Wyposażono go najważniejsze rozwiązania techniczne z grupy Waymaker JR, a także w szereg dodatków, które zwiększają funkcjonalność butów.

Aby dzieciak nie jeździł ze zmarzniętymi stopami, w butach wewnętrznych zastosowano specjalną ocieplinę 3M™ Thinsulate™. Wewnętrzną wkładkę wyposażono w antybakteryjną powłokę, która ma za zadanie zapewnić zachowanie dłuższej świeżości. Owe buty narciarskie Atomic mają także wytrzymałe skorupy z poliuretanu i są odporne na zarysowania. Panel z kodem kreskowym ułatwia ich błyskawiczne dopasowanie do wiązań.


Buty narciarskie Atomic Waymaker JR Plus 2 to uniwersalne obuwie dla małych narciarzy, posiadające wszystkie cechy dobrych butów do jazdy na nartach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz