piątek, 9 października 2015

Narty Fischer RC4 Worldcup SC


narty fischer

Legenda w kolejnej odsłonie. Model robiący ogromne wrażenie, nawet oglądany na półce sklepowej. Trzeba przyznać, że Fischer bardzo dopracował deski, proponując narciarzom naprawdę dobry produkt. Czym wyróżniają się dobrze już znane slalomki dla amatorów krótkiego skrętu i jaka jest ich nowa odsłona?


Nowe narty Fischer RC4 Worldcup SC 2016 wyróżniaj się perfekcyjną, bardzo dopracowaną geometrią. Są szerokie na dziobach i wąskie pod butami, co sprawia, że krótki skręt carvingowy staje się łatwiejszy. Technologia Hole Ski, (otwór wycięty w dziobach), drewniany rdzeń i wykończenie krawędzi sprawiają, że narta radzi sobie dobrze z oblodzeniami. Jest wytrzymała i wielozadaniowa. W modelu zastosowany został ślizg identyczny jak w nartach z Pucharu Świata.

Inne cechy wyróżniające nowe NartyFischer RC4 RC4 to między innymi Sandwich Sidewall Construction z podwójną powłoką titanalową grubości 0,8 mm gwarantujący idealną sztywność desek, doskonała stabilność i dynamika.

Z zewnątrz narty są chropowate – pokryte są tzw. skórą węża. Sprawia to, że są bardziej odporne na zarysowania niż deski gładkie, lakierowane. Lepsze dopasowanie do zróżnicowanych warunków na trasie zapewniają między innymi otwory wycięte w dziobach przesłonięte przeźroczystą pleksą - "hole ski technology".

Jak na wyścigowy model narty są zadziwiająco lekkie, dzięki zastosowanej w nich technologii Air Carbon Titanium. Model pozwala na rozwijanie dużych prędkości i deski pozostają przy tym w pełni posłuszne. Są propozycją dla zaawansowanych narciarzy, który lubią szybką jazdę i ściganie mają we krwi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz